Platz | Team |
| |
1 | Martin Kuball / Jan Garner |
2 | Tom Ahmann / Sebastian Nageler |
3 | Laura Makowski / Sascha von Pless |
4 | Reinhard Schwertfeger / Hery Andrianavalona |
5 | Jonas Kristensen / Michael Svendsen |
6 | Jorgo Dimitriadis / Norbert Schmitz |
7 | Thomas Müller / Burghard Rudolf |
8 | Volkmer Jotzo / Till Goetzke |
9 | Tais Lindholm / Brian Bruun |
10 | Kai Borgwardt / Sönke Ripp |
11 | Martin Jex / Dirk Holz |
12 | Norbert Asseier / Benny Kock |
13 | Dirk Brosowski / Lasse Brosowski |
14 | Veronique Schwandner / Michael Schwandner |
15 | Günther Lünstedt / Janosch Lünstedt |
16 | Latif Barqawi / Klaus Peter Lörsch |
17 | Olaf Wätjen / Arno Wätjen |
18 | Maurizio Stoß / Jonas Lohmann |
19 | Ralf Odenthal / Knut Geschermann |
20 | Emil Jensen / Jacob Rasmussen |
21 | Jens Juliussen / Susie Juliussen |
22 | Stefan Eilers / Alfred Sandvoß |
23 | Jacob Erlandsen / Jøhnk Morten |
24 | Daniel Lekszas / Jürgen Lekszas |
25 | Sven Mildahn / Tanja Wolgast |
26 | Bärbel Berganski / Bernd Berganski |
27 | Ingo Köntje / Hans-Hermann Beeken |
28 | Timo Keller / Kai Loerwald |
29 | Dadine Sidlazara / Uli Brahe |
30 | Oliver Lichtenberg / Lutz Richardt |
31 | Frank Repenning / Petra Repenning |
32 | Gaby Godehardt / Norbert Godehardt |
33 | Sebastian Brockfeld / Jan Mensing |
34 | Udo Bergner / Horst Dieter Sieling |
35 | Jørgen Daugaard / Gert Sørensen |
36 | Detlev Wortelker / Nils Allwardt |
37 | Matthias Rehberg / Sven Mühlsiegel |
38 | Andreas Kreutzberg / Rainer Engehausen |
39 | Michael Wiegräfe / Uwe Pyrek |
40 | Martin Buche / Claus Wriedt |
41 | Uwe Behling / Volker Schneider |
42 | Ernst Frey / Kurt Rodewald |
43 | Lars Bom / Flemming Bjørntoft |
44 | Michelle Mikkelsen / Bubber |
45 | Evelyn Wielstra / Michael Wielstra |
46 | Wiebke Diehlmann / Jens Björnsen |
47 | Nils Marwede / Gerhard Schinkel |
48 | Britta Christensen / Jack Pedersen |
49 | Michael Berg / Bernd Osterhus |
50 | Marcel Dörge / Rainer Bode |
51 | Jan Svenssson / Per Post |
52 | Herbert Kluge / Ursel Skuppin-Haack |
53 | Rudi Jesse / Klaus Meyer |
54 | Johann Müller / Baader Gatti |
55 | Gitta Mügge / Jürgen Mügge |
56 | Theo Heuß / Elke Mohr |
57 | Kahlid Lahrichi / Joel Ramon |
58 | Axel Cornelius / Uwe Schmietenknop |
59 | Martina Atzmüller / Christoph Steinbrecher |
60 | Wolfgang Arnold / Klaus Kirchhof |
61 | Wolfgang Lendzion / Christian Lehmkuhl |
62 | Burghard Keil / Günther Janßen |
63 | Antje Lohse / André Hein |
64 | Marie Wolgast / Phillip Engehausen |
65 | Karin Husmann / Hans Herm. Husmann |
66 | Hans Wilhelm Götzke / Rainer Böhler |
67 | Gerd Mussenbrock / Robin Morrison |
68 | Karin Hildebrandt / Harm Schütte |
69 | Sven Lübke / Thomas Martens |
70 | Elke Polascheck / Johannes Polascheck |
71 | Dennis Jahn / Michael Miland |
72 | Andreas Bohlen / Nils Bohlen |
73 | Joachim Bolles / Uwe Nolle |
74 | Hanne Bille / Birthe Rupp |
75 | Dörte Finken / Ulrike Benning |
76 | Jens Sørensen / Rosario Mazza |
77 | Frank Koslowsky / Wolfgang Wernecke |
78 | Elfi Baluch / Ulli Brülls |
79 | Monika Lorenz / Helmut Pawliszyak |
80 | Robby Lenthe / Angela Lenthe |
81 | Gitte Mazza / Hans Nielsen |
82 | Liane Schuhmann / Hans Heino Predel |
83 | Karen Jespersen / Allan Jespersen |
84 | Wilfried Dieckmann / Chris Seifried |
85 | Peter Owald / Heiko Georgy |
86 | Volker Jahn / Klaus Hoffman |
87 | Thomas Posny / Peter Balint |
88 | Laila Fihl / Peder Fihl |
89 | Elisabeth Gehm / Sascha Gehm |
90 | David Bahri / Christoph Wessel |
91 | Jogi Nageler / Peter Smit |
92 | Birgit Silberborth / Harald Lukaschek |
93 | Andre Cuvelette / Manfred Hespen |
94 | Les Wielstra / Philipp Südhoff |
95 | Julia Elster / Gerhard Door |
96 | Helge Rödling / Monika Lange |